Reference

Co o mně a mé práci říkají klienti?

Tak, jak už to u mě bývá, k věcem nebo činnosti, která mě baví a naplňuje se dostávám spíš náhodou nebo mě k ní přivede kamarádka. Stejně tak je to i s jógou. Nikdy jsem žádnou sportovní nebo podobnou činnost nedělala. Až jednoho dne jsme se s kamarádkou rozhodli, že zkusíme jógu. Je to už pěkná řádka let. A stalo se to, že už první hodina mě tzv. dostala. V současné době chodím na jógu k Miriam, a musím s velkou radostí říct, že lepší lektorku neznám (znám tři). Hodina s ní je neskutečně pohodová, nabitá pozitivní energií a tudíž pro mě velmi přínosná. Ať už se to týká pohybové nebo duchovní stránky. V poslední době mám trochu zdravotní problém, ale přesto věřím, že se budeme na hodinách s Miriam ještě dlouho scházet.

Dana V.

Již pět let se snažím věnovat józe. Miriam je má druhá a poslední cvičitelka jógy, z důvodu velké spokojenosti. Hodiny jsou vždy perfektně připravené, cviky na sebe navazují a hodina plyne v příjemné atmosféře. A vše doplňuje pohodová relaxace.

Ludmila K.

Musím říci že jóga mi změnila celkový pohled na svůj život. Jóga vám zklidní mysl, zpevni a protáhne celé vaše tělo. Jóga v podání lektorky Miriam je pro každého vždy příjemným a uklidňujícím zakončením každého,  dnešní době i chaotického, dne . Vřele doporučuji všem, kteří si chtějí vyčistit svou mysl a hlavně udělat něco zdravého pro své tělo a sebe samotného.

Radka S.

Na hodiny jógy k paní Běhounkové docházím pravidelně již třetím rokem. Velmi mně vyhovuje čas, který ke cvičení zvolila / 19 – 20³⁰ /. Je to pro mne čas pro uvolnění se po celém, někdy náročném dni. Hodiny jsou vedeny velmi zodpovědně. Paní Miriam je má jistě předem promyšlené, každá hodina je jiná. Celou sérii cvičení provádí / tedy cvičí / zásadně s námi a ještě ji slovně vysvětluje. V žádném případě nás při  jednotlivém cviku nenutí provedení do bolesti. Nechává  možnost  / hloubku / provedení na jednotlivci. Po její hodině jógy odcházím vždy spokojená. Důkazem je, že nikdy nevynechám  bez vážného důvodu. Na nemoci netrpím, což  přikládám k mému celoživotní pohybu a otužování. Na hodiny jógy bych chtěla odcházet dokud to půjde.

Marie P.

Proboha, jóga. Nikdy! Takové byly moje reakce na slovo jóga. Zvědavost byla silnější a vyzkoušel jsem první hodinu jógy. Závěr je ten, že na hodiny jógy chodím k Miriam již téměř 8 let. A co my to přineslo ? Díky citlivému vedení jsem si začal uvědomovat tělo i sebe samého. Tělo se celkově zpružnilo, zpevnilo a posílilo. Mysl a duše se zklidnila a já poznal lépe sám sebe. No prostě pecka. Měl jsem tu čest u Miriam absolvovat i terapie v duchu tradiční čínské medicíny a to jmenovitě akupunkturu a moxování. Moje počáteční obavy se nenaplnily. A efekt přišel téměř okamžitě. Problémy s koleny, zády, ale i akutní stavy nachlazení ustoupily. Pravidelně podstupuji i přírodní léčbu biolampou (na kolena a na opary super!) a fytoterapii. Přišel jsem na to, že nemusím polykat spoustu prášků na zmírnění bolesti. No prostě jako prevenci i léčení vřele doporučuji. Děkuji Miriam

Stanislav B.

Asi před třemi roky jsem se rozhodla, že začnu se cvičením jógy. Měla jsem a mám, i když už jsem nějaký rok důchodce, sedavé zaměstnání. Nejsem sice žádný gaučový povaleč, pracuji na zahradě, mámě větší domek a nějaké to hospodářství, takže práce dost. Často jsem ale trpěla bolestmi zad, krční i bederní páteře a někdy i kolena. Objevila jsem kurz Jógy v KATu v Tachově, který umožňoval možnost docházky i nepravidelně, což mi vyhovovalo /jezdím ob týden hlídat vnučku mimo Tachov/. Cvičení jsem si oblíbila a po cvičení jsem se vždy cítila dobře, i když ze začátku některé partie přeci jen změnu zaznamenaly. Chodím 1x, někdy i 2x v týdnu, když je volno,je to pro mně velký relax a uvolnění. O cvičení je velký zájem a obrovský podíl a dík patří naší jogýnce Miriam, která naší praxi hezky vede a dokáže i pohladit po duši, je to prostě naše zlatíčko.

Na podzim minulého roku jsem si stěžovala dost na bolesti kolen a ona mi nabídla jehličkovou terapii, buď jen kolena nebo celkově. Byla jsem ráda za tuto nabídku a absolvovala jsem celkovou 10ti týdenní terapii /vždy 1x týdně / s podpůrnou bylinkovou léčbou.
Před Vánocemi jsem terapii ukončila, neberu žádné prášky a cítím se skvěle. Dohodli jsme se na zhruba měsíční pauze, během které užívám bylinky. Těším se už ale na další kolečko jehličkové terapie, kterou asi v průběhu měsíce února zahájím.
 
Moc děkuji Miriam 
 

Laďka B.

Cvičení jógy pod vedením paní Miriam je naprosto úžasné. Cviky jsou promyšleny do detailů. Cviky jsou velmi dobře vysvětleny, můžete zavřít oči a cvičit, i když jste na cvičení poprvé.  Chodím tam velice ráda, protože mi toto cvičení pomáhá s bolestmi zad. Po skončení lekce jsem příjemně uvolněna, odpočinutá a záda mne nebolí. Navíc paní Miriam má velmi příjemný hlas. Cvičení mi pomáhá jak po fyzické stránce, tak i psychické.

Marie Č.

Pondělní lekce jógy s Miriam jsou pohlazenim po těle a duši. Po náročném dni přináší zklidnění, odpočinek a možnost věnovat se pouze sama sobě. A samozřejmě i protažení celého těla. Lekce jsou vždy zajímavé, zaměřené na aktuální situace. Vždy se těším na další lekce.

Květa K.

Na hodiny jógy u Miriamky se vždy těším. Těším se i na zdejší “staré” jógové známé. Ta parta lidí tu hodinu dělá ještě veselejší. Mám ráda celý průběh jógy. Na začátku je uvolněním v leže. Potom už začnou jednotlivé pozice, které jsou vždy jinak vymyšlené. Závěr hodiny, kdy je relaxace, je vždy velmi příjemný. Na konci hodiny jógy mám ráda, že se pak cítím velmi dobře jak po psychické tak i po fyzické stránce. Jsem jakoby celá zpátky správně “poskládaná”. A bonus k tomu – výborně se v noci spí.

Renata M.

Jóga s Miriam?

Miriam nás vede „hodinou“ tak, abychom se na začátku uklidnili, odpoutali od denních starostí a ztišili myšlenky. Pak následuje důkladné protažení, dbáme na správné dýchání, správné držení těla. Miriam má každou hodinu do puntíku promyšlenou. Při závěrečné relaxaci se snaží, abychom dospěli k dokonalému odpočinutí těla i mysli.

jóga s Miriam – ANO

Soňa V.

Dobrý večer, ráda napíši své pocity ze cvičeni jógy.  Na cvičení jógy u Miriam se vždy těším. Není to první lektorka, ke které chodím na hodiny jógy, Její hodiny jsou však výjimečné. Miriam je velice přátelská, milá a má pochopeni. Je vidět, že jóga pro ni není pouze cvičení,ale životní styl. 

V.Š

K Miriam chodím na jógu od roku 2012. Velice mi vyhovuje způsob jakým lekce vede. Vlídnost, profesionalita, pohodový přístup, přátelská atmosféra. Žádný nátlak v ničem. Provází nás nejen cvičením těla, ale pracujeme i s duší. Jsem spokojený. J.

Jiří A.